Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4

■ Kariéra

Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Zámečník – obsluha ohraňovacího lisu, nůžek a pilek

Práce na plný úvazek, dvousměnný provoz
Kvalifikační požadavky: nejlépe vyučen ve strojírenském oboru
Požadavky na zaměstnance:
znalost materiálů a výkresové dokumentace výhodou, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost.
Obsluha VZV - zaškolíme.

Náplň práce:
Příprava hutního materiálu pro výrobu kontejnerů, obsluha ohraňovacího lisu, nůžek, pilky,
Manipulace s materiálem VZV

Předpokládaná min. měsíční hrubá mzda v Kč: 22000 Kč
Datum nástupu: ihned

V případě zájmu o pracovní místo, nás kontaktujte na:
Radek Uherek – vedoucí výroby
Mob. +420 602 868 370
E-mail: uherek@hesco.cz

Zámečník – Svářeč

Práce na plný úvazek

Svářečský průkaz, úřední zkouška, svařování CO2, praxe 2 roky ve svařování CO2
znalost výkresové dokumentace, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost.

Skládání a svařování ocelových kontejnerů, muld a konstrukcí

Předpokládaná min. měsíční hrubá mzda v Kč: 22000 Kč dle úkolu